Zajęcia pozalekcyjne

Dodatkowe zajęcia dydaktyczne

w Gimnazjum w Brusach,

w roku szkolnym 2016/17 –I okres

 

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Dzień

Godz.

Sala

Butowski P.

Kółko geograficzne

 

poniedziałek

wtorek

14.35-15.20

G7

Czapiewska B.

Kółko matematyczne

poniedziałek

czwartek

13.40-14.25

B22

 

Czapiewska B.

Kółko strzeleckie

poniedziałek

czwartek

14.35-15.20

strzelnica

Czapiewska M.

Zajęcia

rewalidacyjne

poniedziałek

13.40-14.25

14.35-15.20

B12

Czapiewska M.

Zajęcia

rewalidacyjne

środa

   

08.00-08.45

B25

 

 

Zajęcia

rewalidacyjne

czwartek

12.40-13.25

B26

Czapiewska M.

Zajęcia świetlicowe

czwartek

piątek

09.50- 10.35

09.50-10.35

świetlica

Czarnowska L.

koło matematyczne

środa

14.35-15.20

15.30-16.15

B24

B24                                                                                                         

Czarnowski J.

Szkolny Klub Wolontariatu

wtorek

14.35-15.20

G36

 

Czarnowski J.

Zajęcia wyrównawcze

czwartek

07.00-07.45

świetlica

Dudek- Rogalla I.

SKS -siatkówka

wtorek

14.30-16.30

sala gimnastyczna

Dudek- Rogalla I.

Zaj. sportowo- rekreacyjno- turystyczne

Wg. potrzeb

 

 

Frymark A.

Kółko j.angielskiego

poniedziałek

13.40-14.25

B27

 

Frymark A.

Zaj. wyr.

z j. angielskiego

środa

07.00-07.45

G9

Gierszewski K.

Rewalidacja

 

poniedziałek

czwartek

piątek

13.30-14.30

14.35-15.20

08.55-09.40

B22

B22

B12

Gierszewski K.

Zajęcia sportowe –piłka nożna dziewcząt

piątek

15.30-17.00

sala gimnastyczna

J.Gleńska

Kółko

j. angielskiego

czwartek

13.40-14.25

G11

J.Gleńska

Kółko

 j. niemieckiego

czwartek

14.35-15.20

G11

Gronalewska G.

Kółko chemiczne

wtorek

14.35-15.20

  15.30-16.15

B26

B26

Ignera M.

Kółko j.angielskiego dla kl.III

piątek

07.00-07.45

B12

Ignera M.

Zajęcia wyrównawcze

z j. angielskiego

środa

14.35-15.20

G11

 

Kalafus M.

Koło sportowo- rekreacyjne

środa

 

14.30-16.30

sala gimnastyczna

Kinka M.

Zajęcia wyrównawcze

z j.angielskiego

poniedziałek

08.00-8.45

B14

 

Kinka M.

Zajęcia wyrównawcze

z j.angielskiego

środa

13.40-14.25

B14

Klonowska B.

Koło aktywu bibliotecznego

wtorek

07.00-7.45

świetlica

 

Klonowska B.

Koło aktywu bibliotecznego

środa

13.40-14.25

biblioteka

 

Kobierowska A

Szkolne koło Caritas

poniedziałek

09.50-10.45

G9 (zaplecze)

Kobierowska A

Szkolne koło Caritas

czwartek

14.35-15.20

G5

Krzoska-Szreder S.

Kółko matematyczne

środa

12.40-13.25

G27

 

Krzoska-Szreder S.

Zaj. wyrównawcze

z matematyki

piątek

08.00-08.45

G36

 

Kupczyk M.

Tenis stołowy /Unihokej

środa

poniedziałek

 

14.30-16.00

mała sala gimnastyczna

 

Lubińska B.

Koło biologiczne

środa

czwartek

08.00-08.45

14.35-15.20

 

G9

Lubiński S.

SKS – siatkówka chłopców

czwartek

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Lubiński S.

BRD

Wg. potrzeb

   

Matthes I.

Kółko

z j.angielskiego

czwartek

07.00-07.45

B27

Matthes I.

Kółko

j. angielskiego

piątek

07.00-07.45

 

G7

 

Maziarz H.

 

Koło j .polskiego

środa

piątek

13.40-14.25

13.40-14.25

G5

G14

Nita P.

Keyboard

czwartek

13.40-14.25

G28

Nita P.

Chórek szkolny

piątek

14.35-15.20

G28

Ossowska A.

Rewalidacja

piątek

środa

09.50-10.35

13.40-14.25

G9 (zaplecze)

G14

Ossowska A.

Kółko j. polskiego

środa

14.35-15-20

G14

Ossowska A.

Koło teatralno-filmowe

Wtorki –co 2 tygodnie

14.35-16.15

G5

Peplińska J.

Koło rekreacyjno- sportowe

poniedziałek

14.35-15.20

sala gimnastyczna

Peplińska J.

 

Koło rekreacyjno- turystyczne

Wg. potrzeb

 

Zajęcia terenowe

Peplińska M.

 

Zajęcia logopedyczne

poniedziałek

środa

poniedziałek

07.45-08.45

07.45-08.45

13.25-14.25

13.25-14.25

B14

B14

B14

B14

Peplińska M.

 

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego

czwartek

piątek

14.35-15.20

14.35-15.20

B25

B25

Pozorska-Cuppa J.

Koło ornitologiczne

Wg. terminów akcji

 i konkursów

 

G14

 

Pozorska-Cuppa J.

Zajęcia matematyczno- fizyczne

poniedziałek

lub piątek

14.35-15.20

13.40-14.25

G14

G14

Rekowska B.

Terapia pedagogiczna

poniedziałek

wtorek

środa

13.30-14.30

07.50-08.50

13.30-14.30

G27

G34

G34

Rogala T.

Terapia pedagogiczna

poniedziałek

 

środa

07.50-08.50

13.30-14.30

13.30-14.30

G36

G7

G7

Szczukowski G.

Zaj. wyrównawcze

z historii

poniedziałek

07.00-07.45

świetlica

Szczukowski G.

Koło historyczne

czwartek

14.35-15.20

G34

Turzyńska G.

Koło fizyczne

poniedziałek

13.40-14.25

B24

 

Turzyńska G.

Koło fizyczne

poniedziałek

14.35-15.20

B24

 

Warnke –Bartosz  D.

Kółko

j.niemieckiego

poniedziałek

14.35-15.20                                    

 

B14

 

Warnke –Bartosz  D.

Zaj. wyr.

 z j. niemieckiego

czwartek

13.40-14.25

B14

Warnke M.

Kółko strzeleckie

wtorek

13.40-14.25

strzelnica

Warnke M. 

Kółko strzeleckie

środa

12.40-13.25

strzelnica

Wielewska M.

Kółko

j. niemieckiego

środa

14.35-15.20

B14

Wielewska M.

Zaj. wyr.

z j.niemieckiego

wtorek

14.35-15.20

B14

Narloch K.

Zespół wyr.

z matematyki

środa

07.15-08.00

12.40-13.25

świetlica

Narloch K.

Kółko matematyczne

czwartek

07.15-08.00

12.40-13.25

świetlica

 

 

 

 

 

Gimnazjum w Brusach, ul. Ogrodowa 2, 89-632 Brusy